NAŠE SLUŽBY

SEO

K čemu píšeš články, když je nikdo nevidí? Získej se mnou ty nejlepší výsledky v google vyhledávači! 

Youtube

Vydání videa na youtube, nestačí. Skoro nikdo jej nemusí vidět. Nauč se efektivně zpravovat svůj youtube aby jsi získal nejen výsledky, ale i klienty.

Budování značky

Vybuduj svou značku na internetu. Nauč se ty nejefektivnější techniky, které ti pomohou k vybudování tvé důvěryhodné značky. Zapomeň na rychle a jednorázové nabytí peněz z reklam – vybuduj si opravdu reálnou a hodnotnou značku. 

Jsi připraven posunout své podnikání na vyšší level?

Představ si jak vypadá tvé ideální podnikání? Jaké lidi máš kolem sebe? Kolik vyděláváš měsíčně? Jaké máš roční obraty? Kolik máš spokojených zákazníků? Jak se cítíš? Jaký je to pocit?

Chceš tohle všechno zažít? Je to jenom na tobě stačí se rozhodnout a začít s námi spolupracovat a tvé podnikání už nikdy nebude jako dříve.

Spojujeme lidi s jejich sny

Moc dobře víme jaké to je mít sen, který pomůže změnit svět, ale nikdo neví, že existujeme. Ano přesně tak vypadala naše cesta na začátku. Bylo to velice frustrující, ale my jsme se nikdy nevzdavali a nakonec jsme dosáhli svého cíle. Možná i ty máš svůj sen, možná právě ty máš jedinečné produkty, služby, nebo chceš jen svým životním stylem inspirovat druhé, ale nikdo neví, že existuješ. Proto jsme tady, aby jsme to společně změnili.

MOJE VÝSLEDKY

Správa a použití sociálních sítí

Naučíme tě jak spravovat sociální sítě a jak z nich vytěžit maximum.

Jaké sociální sítě se hodí právě pro tvé podnikání? Jak jej správně spravovat a vytvářet příspěvky, které získávají sociální interakce? Jak namířit na správné publikum? Objev silné stránky sociálních sítí a vybuduj díky nim prosperující značku.

 

Online marketing

Jak se zviditelnit na internetu a dostat vaši značku do povědomí lidí. Naučíme vás jak nastavit a zacílit reklamu, tak aby jste získali co nejvíce prodejů a spokojených zákazníků. kteří se budou vracet. Vytvoření prodejního webu a prodejních cest, které zvednou drasticky vaše prodeje. Video marketing je budoucnost. Naučíme vás jak ho využívat, tak že vás budou lidi milovat a zamilují se do vašich produktů a služeb. Pomůžeme vám pochopit lépe vaši cílovou skupinu (potenciální zákazníky) kdo jsou? jaké řeší problémy? Co je zajímá? A hlavně jak uspokojit jejich potřeby a touhy.

SEO optimalizace pro vyhledávače

Buď vidět!

Optimalizuj své stránky pro vyhledávače. Optimalizace ti zvedne hodnocení. Nastav svůj web, aby byl SEO přátelský. 

Budování silné a prosperující značky

Pomůžeme vám se strategií a nastavením krátkodobých i dlouhodobých cílů a jejich splnění. Naučíme vás všechno důležité pro vytvoření silné a profitující značky. Jak se odlišit od konkurence a být jedinečný. Jak vybudovat silný důvěrný vztah se svými zákazníky, aby nakupovali více než jen jednou. 

Osobní rozvoj

Osobní rozvoj je důležitý více než si myslíš.

Osobní rozvoj je v podnikání a budovaní značky velice důležitý a bohužel 87% všech podniků se mu vůbec nevěnuje. Osobní rozvoj nám v podnikání pomáhá zjistit jaké máme cíle a jak jich dosáhnout, Pomáhá nám se odlišit od konkurence a být jedinečný na trhu a také vnést do svého podnikání originalitu a kreativní energii. Osobní rozvoj nám pomáhá v budování vztahu a důvěry směrem k zákazníkům, ale také uvnitř naší komunity (společnosti). Taky nám pomáhá s motivací a spokojenosti zaměstnanců a mnoho dalšího.

JSI PŘIPRAVEN SI SPLNIT SVÉ SNY?